hamburger icon
age ajans mini logo

biz kimiz icon e-ticareti biliyoruz!

Bir panelde bulunması gereken her şeyi tecrübe ettik. Bu panelin ardında koddan fazlası var, bu panelin altında bir fikir var ve fikirler her zaman gelişime açıktır!

Biz Kimiz?E-ticaret yönetimi konusunda 360° çözümlere imza atan Age Dijital Yazılım ve Danışmanlık, 10 yıldır Türkiye’nin birçok yerinde farklı ölçeklerde birçok referansla çalışmalar yapmaktadır. Başarılı ve yüksek satış odaklı e-ticaret siteleri için Front-End ve Back-End alanında özel site tasarımları oluşturmakta, ürün yükleme, kampanya kurgusu, Google Adwords, Facebook Business reklam yönetimi, Instagram reklam yönetimi, mailing pazarlama/yönetim gibi E-ticaretinizde ihtiyaç duyacağınız tüm dijital süreç ve stratejilerinin tamamını uygulamaktadır.10 yıla yayılan yoğun çalışma süreçlerinde Türkiye’de bulunan tüm e-ticaret alt yapılarını kullanma imkânı bulan firma, bu deneyimlerinde birçok altyapı sıkıntısını da gözlemleme şansı bulmuştur. Optimizasyon problemleri, pazaryeri entegrasyonları, veri güvenliği, verim düşüklüğü ve teknik altyapı sıkıntıları gibi konularda birçok panel sorununa tanıklık eden ajansımız, tüm bu birikimler ışığında kusursuz bir e-ticaret yazılımı üretme fikrine yoğunlaşmıştır. icon ageajans.com'u ziyaret et!
Neden Agesoft?AgeSoft, kullanıcıların ihtiyacı olan tüm web hizmetlerini tek bir panelde toplayarak, ileri teknolojileri ve yüksek pazarlama stratejilerini aynı potada eritmeyi başaran yeni nesil bir e-ticaret yazılımıdır. Sitenizi doğru temeller üzerine inşa eden AgeSoft, satış sürecindeki tüm operasyonların pratik ve en ekonomik şekilde yürütülmesinde rol alır.Neredeyse tüm muhasebe programlarıyla ve tüm pazaryerleriyle entegre olarak çalışan AgeSoft, komplike bir yapıya sahiptir. Yüksek yazılım ve pazarlama desteği sayesinde bütçenizi doğru bir şekilde yönetebilir ek entegrasyonlara ayrı ayrı ücret harcamazsınız. Mobil ve web uyumlu yazılım çözümleri, güncellemeler, teknik bakımlar, aktif iletişim süreçleri ile desteklenen AgeSoft, sıkı rekabet koşullarının olduğu E-ticaret sahnesinde kalıcı bir değer edinmenizi ve başarılarınızı daha ileri taşımanızı sağlar.
merak edilenler.

15 gün boyunca ücretsiz demo ve ücretsiz yazılım eğitimlerimiz bulunmaktadır. Bu süre boyunca AgeSoft'u yakından tanıyabilirsiniz.

Tüm E-Ticaret paket ve modüllerimiz için peşin fiyatına taksit imkanı sunulmaktadır.

"14 gün içinde koşulsuz şartsız iade garantisi bulunmaktadır.İadeye dahil olmayan hizmetler ; Kurulum yapılmış ERP programları ,Kodlanmaya başlanmış özel tasarım ve kurulumu başlanmış e-ticaret sitesi hariç tüm özelliklerde iade yapılmaz."

Sunduğumuz paket içeriğinde herhangi bir şekilde versiyon güncellemelerinde ücret talep edilmez.

Tüm güvenlik , SSL , hosting ücretlendirmeleriniz pakete dahil ve dışarı aktarılmamaktadır. Bu işlemlerin tamamı tarafımızca sizlere paket dahilinde ücretsiz şekilde sunulur.

DDOS güvenliği , Günlük , Haftalık ve Aylık yedekleme , Cloudflare güvenliği.

Tüm E-Ticaret sistemlerinden rahatlıkla sitenizi AgeSoft'a taşıyabilirsiniz. Taşıma sürecinde ürün entegrasyonlarınız tamamlanana kadar tarafımızca tam destek verilmektedir.

Agesoft müşteri bulmanıza yardımcı olacak tüm eklenti ve içerikleri barındırır. Ayrıca Danışmanlık hizmetimize dahil olarak daha fazla satış yapmanız için dijital içerikler , reklamlar ve kampanyalarınız tarafımızca yönetilir.

Yıllık yenileme ücreti 2023 yılı için 15.000TL'dir.

E-Ticaret paketlerimizi havale veya kredi kartına 9 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.

E-Ticaret paketini satın aldıktan sonra hesap yöneticiniz tarafından eğitim planlanır ve alanında uzman ekiplerimiz tarafınca özel eğitim başlatılır. Eğitim süreciniz tamamlandıktan sonra Hesap yöneticiniz tarafından bir yol haritası çıkartılır ve tüm işlemlerde sizlere destek olur.

İşlemlerin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.Yalnızca Domain yönlendirmesi yapmanız yeterlidir. DNS yönlendirmelerinde talep etmeniz durumunda işlemler AgeSoft tarafından yapılmaktadır.
Bize Ulaşın!
İZMİR

Anadolu Cad.Tankar İş Merkezi No : 424 K:4 Ofis No : 10Karşıyaka / İzmir

K.K.T.C

Gazimağusa Serbest Liman Bölgesi, PK 1186 Gazimağusa / KKTC

LONDRA

71-75 Shelton Street Covent Garden LONDON WC2H 9JQ

Yükleniyor...