hamburger icon
age ajans mini logo
daha esnek,  daha özel Eğer Agesoftluysanız her şey daha özel. Talepleriniz üzerine sistemi geliştirebiliriz. Hem operasyonunuzu hem de e-ticaretinizi büyütmek için buradayız.
Modül Geliştirme Nedir?Agesoft diğer e-ticaret paketleri gibi SaaS sistemli bir yapıdadır. Yani Agesoftu kullanan herkes aynı yönetim panelini kullanır. Fakat yönetim panelinde, ara yüzde ya da Agesoft’tan bağımsız şekilde ek geliştirme talebinizi değerlendirebilir ve sizler için özel geliştirmeler yapabiliriz.
modül geliştirmemodül geliştirme text
özelleştirilebilir sistemSize özel geliştirilen ERP kurguları, kampanya modülleri, sistem özellikleri ve ara yazılımlar operasyonunuzu ciddi derecede ileriye taşıyabilir. Diğer altyapılarda yaşadığınız problemleri Agesoft ile çözebilirsiniz.
#modulgelistirme   nasıl çalışır?
Problem HakkındaVar olan bir problemin bildirilmesi veya sistem geliştirilmesi hakkındaki talepleriniz için görüşmeler yaparız. Sorunu iyice anladıktan sonra fikir toplantıları düzenleriz.
Süreç YönetimiYapılacak olan geliştirmeyi çeşitli fazlara ayırıp adım adım ilerleriz. Yapılacak olan geliştirme için detaylı bir rapor hazırlayıp fiyat teklifi iletiriz.
Canlı ModLocal’de testleri yapılmış olan geliştirilmiş modülü daha sonra canlı moda alır ve onu bir de canlı modda test ederiz. Daha sonra kullanıma sunarak süreci tamamlarız.
neler yaptık?Agesoft kullanıcıları tarafından  geliştirilen özelliklerin ve modüllerin bazılarını sizin için seçtik.
Alttaki özellikler, opsiyonel olarak sizlerin de kullanabileceği özelliklerdendir.
Hızlı Satış ModülüWeb siteniz dışındaki satış kanallarından gelen siparişleri panelden girebilir ve raporlayabilirsiniz.
Teklif ModülüMüşterileriniz ürün seçimi yaparak ürünle alakalı sizden teklif isteyebilir. Bu sistem dinamik çalışır.
Fotoğraflı Yorum ModülüGelişmiş olan bu sistem, müşterilerin fotoğraflı olarak deneyimlerini paylaşmalarına yardımcı olur.fotoğraflı yorum modülü age
Hazır Sistem ModülüBelirli bir sistemi özelleştirmek için kullanılan bu modül, panel üzerinden dinamik çalışır.
Ürün Toplama ModülüTek tek ürün toplayıp modüle özel fiyatlandırma yapabileceğiniz bu modül, istenirse teklif modülü ile birleştirilebilir.
Yükleniyor...