hamburger icon
age ajans mini logo
macbook
age roketUX/UI DestekliResponsive TasarımPotansiyel müşterilerinizi her anlamda etkilemek için markanıza özel, kullanıcı deneyimi yüksek Responsive Tasarım hizmeti ile tanışın!
Responsive Tasarım Nedir?Duyarlı web tasarımı veya duyarlı tasarım, kullanılabilirliği ve memnuniyeti sağlamak için, web sayfalarının çeşitli cihazlarda, farklı pencere veya ekran boyutlarında, minimumdan maksimum görüntü boyutlarına kadar iyi görüntülenmesini amaçlayan bir web tasarımı yaklaşımıdır.
ipadNasıl Yaparız?
UI DesignMarkanın kurumsal ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kullanıcı deneyimi yüksek bir tasarım çizimi yapılır.
UI Design SunumuBu çizim firmaya sunulur ve istenirse revizeleri yapılır. Tasarım çizimi tüm düzenlemeler sonrasında frontend etabı için hazırlanır.
FrontendBu etapta tasarım kodlanması yapılır. Bu tasarım, kullanılabilen bütün ekran ölçüleri için kodlanır ve kontrol edilir.
OptimizasyonKodlama işlemi bittikten sonra, site hızları ve verimliliği için SEO ve yazılım tarafındaki optimizasyonlar yapılır.
figma logoadobe xd logocreative cloud logoadobe illustrator logovisual studio code logo
Tasarımınız Yayında!Bu süreç ortalama 45 - 60 gün arası sürebilir. Site içerisinde bulunan ana sayfa, kategori sayfası, ürün sayfası ve statik sayfaların tasarımı yapılır.
starTüm Çözünürlükler için Sihirli Tasarımlarstar
kolay
hızlı
erişilebilir
age-lighteningResponsive uyumlu sitelerde erişilebilirlik ve hız ön plandadır.
iphone
age-lighteningİyi optimize edilmiş responsive sitelerde  SEO ve Marketing  dönüşüm değerleri yüksektir.
marketing
creative
seo
Yükleniyor...